Blog

21 lutego 2018

Jak wybrać firmę sprzątającą?

Profesjonalna firma sprzątająca biura sprawia, że wykonywanie swoich obowiązków w miejscu, w którym panuje czystość, ład i porządek jest znacznie bardziej efektywne i przyjemne, niż praca w brudnej i zaniedbanej przestrzeni. Jak w takim razie wybrać idealną firmę świadczącą usługi porządkowe?

Firma sprzątająca

Wiele osób zgodzi się ze stwierdzeniem, że zaufana i dobra firma sprzątająca jest dziś na wagę złota. Na polskim rynku istnieje mnóstwo firm świadczących usługi sprzątania dla biur i instytucji. Różnią się od siebie liczbą zatrudnionych pracowników, doświadczeniem, poziomem, zapleczem sprzętowym, zakresem działania oraz cenami. Na co zwrócić uwagę rozpatrując oferty potencjalnego serwisu sprzątającego, aby zminimalizować ryzyko pomyłki i dodatkowych kosztów?

Jak wybrać firmę sprzątającą?

Podczas kontaktu z przedstawicielem firmy porządkowej warto zapytać o ubezpieczenie OC, sprzęt (np. czy posiadają profesjonalne odkurzacze) i upewnić się, że wykorzystują środki czystości wysokiej jakości (specjalistyczne, niedostępne na marketowych półkach). Nie zaszkodzi zapoznać się również z referencjami od poprzednich klientów, aby mieć pewność, że dany serwis porządkowy faktycznie sprząta dane powierzchnie na wysokim poziomie. Na plus danej firmy sprzątającej powinna przemawiać opcja dodatkowych usług, jak na przykład – sezonowe mycie okien, czy praca o nietypowych porach. Z pewnością wskazane jest również sprawdzenie, jaką opinią nasz ewentualny usługobiorca cieszy się w Internecie.

Mamy nadzieję, że nasze wskazówki okażą się pomocne.

Jeśli szukasz rzetelnej firmy sprzątającej powierzchnie biurowe w Warszawie – zapraszamy serdecznie do skorzystania z naszej oferty. Od kilku lat z powodzeniem świadczymy profesjonalne usługi porządkowe w konkurencyjnych cenach.

Bez kategorii
About Jacek Głowacki