Mycie okien w biurach Warszawa

Oprócz cyklicznego i okazjonalnego sprzątania powierzchni biurowych, nasza firma oferuje Państwu profesjonalne mycie okien w biurach w Warszawie.

Mycie okien to dodatkowa usługa, która pozwoli odnowić wygląd biura i firmy. Czysto jest firmą, która dysponuje odpowiednio przygotowanym zapleczem technicznym i personalnym. Nasi pracownicy regularnie przechodzą przez szkolenia, podnosząc swoje kwalifikacje.

Dedykowane usługi mycia okien w biurach na terenie Warszawy są przeprowadzane z wcześniejszym ustaleniem powierzchni, ilości i wymiarów okien. Do mycia okien w powierzchniach biurowych wykorzystujemy profesjonalne środki czystości znanych i cenionych producentów. Porządki odbywają się przy zastosowaniu produktów europejskich marek:

  • Agapit,
  • Buzil,
  • Kiehl,

Swoje usługi realizujemy w biurach i firmach na terenie Warszawy oraz w okolicach. Nasze usługi są kierowane do właścicieli niewielkich firm, jak i do przedsiębiorców posiadających kilka filii. Kompleksowe usługi porządkowe są również świadczone dla instytucji oraz wspólnot mieszkaniowych.