21 lutego 2018

Ile kosztuje codzienne sprzątanie biura?

Czyste biuro, które prezentuje się estetycznie i schludnie to bez wątpienia wizytówka każdej firmy. Przedsiębiorcy świadomi tego faktu, którym zależy na dobrym wizerunku i komforcie pracy zatrudnionych osób często decydują się na korzystanie z usług profesjonalnej firmy sprzątającej. Cena sprzątania biur w Warszawie jest zależna od kilku czynników. Ile kosztuje codzienna usługa sprzątania biura?

Codzienne sprzątanie biura

Wiele firm zastanawia się z jaką częstotliwością należy sprzątać biuro? To zależy od wielkości powierzchni biurowej (m2), liczby pracowników i przewijających się przez dane pomieszczenia klientów oraz specyfiki prowadzonej działalności. Pomieszczeniami, które powinno się sprzątać codziennie (bez wyjątków) są na pewno toalety oraz pracownicza kuchnia. Dla zwiększenia wygody osób przebywających w firmie warto również każdego dnia zamiatać podłogi/odkurzać wykładziny zwłaszcza w sezonie jesienno-zimowym.

Ile kosztuje sprzątanie biura?

Jeśli chodzi o koszty związane z zatrudnieniem serwisu sprzątającego stawki są uzależnione od wielu czynników np. zakresu usług, częstotliwości, formy rozliczenia (abonament lub miesięczna opłata), miasta, tego czy firma sprzątająca korzysta ze swoich środków czystości, czy z detergentów zleceniodawcy, stopnia zabrudzenia obiektu oraz jego metrażu. Jaka jest cena sprzątania biura w Warszawie? Uśredniając, standardowa stawka za posprzątanie m2 powierzchni standardowego biurowca w stolicy to 6-8 zł.

Szukasz profesjonalnej firmy sprzątającej w Warszawie? Oferujemy rzetelne i dokładne sprzątanie biur i instytucji w konkurencyjnych cenach. Zapraszamy serdecznie do kontaktu oraz skorzystania z naszych kompleksowych usług porządkowych. Sprzątanie biur na terenie Warszawy to zbiór usług w przystępnej cenie.


Sprzątanie biur w Warszawie to usługi dostępne w dobrej cenie. Zapewniamy kompleksową pomoc w utrzymaniu czystości w miejscu pracy zarówno cyklicznie, jak i okazjonalnie.

Bez kategorii
About Jacek Głowacki