Blog

21 lutego 2018

Po czym poznać dobrą firmę sprzątającą?

Banki, korporacje, muzea, czy urzędy coraz częściej korzystają z usług zewnętrznych firm sprzątających (ograniczając koszty związane z zatrudnieniem własnej kadry sprzątającej), które dbają o porządek i utrzymanie czystości w tego rodzaju obiektach na co dzień. Jednak zanim podpiszemy umowę z danym serwisem porządkowym, warto wiedzieć, jakie cechy charakteryzują rzetelną i dobrą firmę sprzątającą.

Po czym poznać dobrą firmę sprzątającą?

Podstawą sprawnego i dokładnego wykonywania usług sprzątających jest odpowiednio wyszkolona i doświadczona załoga, składająca się z uczciwych i skrupulatnych ludzi, którzy poważnie podchodzą do powierzonych zadań, działają skutecznie, szybko i bezproblemowo.

Warto zapytać, czy dane przedsiębiorstwo zatrudnia licencjonowane sprzątaczki (z pewnością będzie to przemawiało na jego korzyść). Zgrany, kompetentny zespół to fundament profesjonalnej firmy sprzątającej. Jej pracownicy powinni posiadać specjalne, „robocze” uniformy oraz korzystać ze specjalistycznego sprzętu oraz chemii czyszczącej dedykowanej do tego typu zadań.

Świetnie, jeśli dana firma oferuje również usługi dodatkowe, takie jak sezonowe mycie okien, odśnieżanie, czy usuwanie jesiennych liści opadających z drzew znajdujących się w pobliżu budynku.

Jeśli poszukują Państwo zaufanej firmy sprzątającej biurowce, urzędy oraz inne instytucje na terenie Warszawy i okolic – zapraszamy serdecznie do kontaktu i skorzystania z naszych usług. Jesteśmy dokładni, elastyczni i dysponujemy profesjonalnym sprzętem czyszczącym

Bez kategorii
About Jacek Głowacki